Naše projekty

Projekty realizované za pomoci našich maminek.

Pražská finanční a investiční, SE

PFI, SE je finanční a investiční skupina, která poskytuje různé formy korporátních služeb pro středně velké podniky a investory. Kromě finančních a poradenských služeb též aktivně vyhledává investiční příležitosti v zajímavých startupových projektech. Rovněž vyhledává příležitosti v segmentu středně velkých firem a rezidenčního developmentu. Maternum, z.ú. pro PFI, SE sestavil tým šesti specialistek obchodu a péče o zákazníka, jenž bude mít ve vzájemné spolupráci za úkol kontaktování potenciálních investorů, představení společnosti a jejich služeb, distribuci prezentačních materiálů. Rovněž zajistí koordinaci obchodních schůzek mezi členy managementu PFI, SE a investory. Více
 

OnSite Power

OnSite Power je největším provozovatelem malých a středních mikroelektráren v České republice. Instaluje kogenerační jednotky, které využívají plyn a vyrábějí elektřinu a teplo, a ve výsledku šetří náklady na spotřebu energie. Pro společnost zajišťujeme administrativní podporu. Šesti členný tým maminek spravuje a aktualizuje databázi potenciálních zákazníků společnosti. Maminky zjišťují o zákaznících všechny potřebné údaje nutné nejen pro následné oslovení, ale především pro vyhodnocení potenciálu zákazníků.

Zanzibar

Zanzibar je jeden z nejstarších koktejl barů v centru Prahy. Maternum zajišťuje správu facebookového profile baru, Instagramu a komunikaci na komunitních webech. Podporuje klienta rovněž při tvorbě atraktivního programu pro hosty baru.

ZeitGeist : lékařská aplikace FetView

FetView je unikátní gynekologická online aplikace určená zejména pro prenatální diagnostiku, kterou aktuálně využívají lékaři ve 25 zemích na 4 kontinentech. Jejím provozovatelem je německá společnost ZeitGeist SE. Maternum pro značku FetView zajišťuje kompletní správu facebookového profilu @myfetview, komunikaci na sociálních sítích a komunitních webech, tvorbu odborného i laického obsahu pro stránky www.myfetview.com a www.fetview.com a také korporátní a produktovou komunikaci; PR pro ČR a Slovensko. Pro společnost ZeitGeist jsme sestavili tříčlenný tým složený z novinářky, specialistky na sociální sítě a PR manažerky, který plně pokrývá klientovy požadavky a zároveň v něm funguje vzájemná zastupitelnost.

Apovo : aplikace TOMIKUP

TOMIKUP je bezplatná online aplikace pro tvorbu a sdílení nákupních seznamů či seznamů přání (tzv. wishlistů). Liniovým rozšířením značky je magazín s produktovými recenzemi a praktickými nákupními rádci. Maternum pro značku TOMIKUP zajišťuje kompletní správu facebookového profilu @tomikup včetně přípravy a řízení soutěží, komunikaci na sociálních sítích a komunitních webech, strategii a řízení reklamních kampaní na Facebooku a tvorbu produktových nákupních rádců pro magazín. Pro společnost Apovo pracuje dvoučlenný tým složený ze specialistky na sociální sítě a copywriterky.

iCLIMA

Společnost iCLIMA vyvinula unikátní energeticky úspornou technologii pro topení a chlazení. Toto řešení je šetrné ke zdraví, zejména je vhodné pro alergiky a přináší vysoký tepelný komfort. Podstatou řešení je kapilární systém, který je rozveden do všech stěn, podlah i stropu v místnosti. Díky tomu udržuje stálou teplotu v místnosti 22°C (+-2°C) a optimální vlhkost při velmi nízké teplotě vody v systému a tudíž významně nižších průběžných nákladech na energie.