Práce v centru Maternum ji obohacuje

Ruben-Dance je taneční škola zaměřující se na latinsko-americké tance. Maternum pro ni zajišťuje prezentaci na sociálních sítích a komunikuje s potenciálními klienty a partnery. Vendula Pavlíková je jednou z našich maminek, která na tomto projektu pracuje.

Pracujete na projektu pro TŠ Ruben-Dance. Jaká přesně je Vaše role na tomto projektu?

Poté, co znovu otěhotněla moje přímá nadřízená a užívá si tak volna, mám na starosti celé nastavení komunikace na sociálních sítích. Dávám dohromady strategické plány i samotné příspěvky.

Souvisí tato brigáda s Vašimi předchozími zkušenostmi?

Nové to pro mě určitě není, byla jsem zaměstnaná v jedné z významnějších reklamních agentur. Zabývala jsem se prezentací nadnárodních společností na sociálních sítích. Potom jsem pracovala na projektu Josefa Lady, kde jsem navrhovala nejrůznější marketingové aktivity a vytvářela FB stránky. Díky tomuto projektu jsem se dostala v marketingu k tématu kultury a to mě velmi baví.

Líbí se Vám práce na tomto projektu? Myslíte, že Vás obohacuje?

Určitě mě obohacuje, FB se neustále mění a člověk tak zůstává v obraze o tom, co se děje. Navíc stále vymýšlím něco nového, není to žádná rutina.

Doporučila byste práci v centru Maternum svým známým? Proč?

Doporučila a aktivně to i dělám. Líbí se mi, že se typově hledají projekty, aby maminka mohla pracovat hodinu nebo dvě denně. To se dá zvládnout, když se chce. Je fajn dělat i něco profesně, člověk nezakrní u těch dětí (směje se).

Jak byly Vaše děti staré, když jste se rozhodla pracovat?

Dceři byly tehdy dva roky.

Jak se Vám daří skloubit pracovní a mateřské povinnosti?

Ze začátku to bylo jednodušší. Dítě spalo přes den. Teď se musím s Barunkou domluvit, jestli mě chvilku nechá, jestli si bude chtít chvilku stavit ty kostičky sama, viď? (otáčí se s úsměvem na dceru, která pyšně ukazuje, jak vysokou věž postavila)

Komentáře